top of page

O nás   |   O majiteli

mudr-michal-sicak.jpg

MUDr. Michal Sičák

MUDr. Michal Sičák se původně věnoval lékařské profesi, a to především kardiologii a funkční diagnostice. Osud jej  však postupně zavál do obchodní činnosti v medicíně. Úspěšně působil na manažerských pozicích farmaceutických společností v Čechách i v zahraničí (Saúdské Arábii, USA, na Ukrajině).

 

V roce 2005 založil vlastní společnost,  která dodává moderní technologie na trh estetické medicíny a dermatologie v České republice, na Slovensku a v Polsku.

 

Vzhledem ke zkušenostem, které získal ve zdravotnictví, dále znalosti moderních technologií a nejnovějších vědeckých postupů, rozhodl se tyto moderní terapie nabídnout českým pacientům.

 

Od září 2013 realizuje svůj projekt sítě ambulancí Derma Medical Clinic na léčbu specifických onemocnění, jako je například psoriáza nebo vitiligo. Přinesl do České republiky nový způsob terapie excimerovým laserem XTRAC.

 

Nové způsoby léčby pacientům přináší i za cenu toho, že některé z nich jsou stále předmětem výzkumu, jako například buněčná terapie ALS. Proto ve svém projektu spolupracuje s Ústavem experimentální medicíny AV ČR.

bottom of page