Kontakty na naše ordinace

Praha 4

Višňová 1957/25
Praha 4 - Krč

Tel.: 727 844 768 a 241 011 500

praha@dermamedicalclinic.cz

Hradec Králové

K Sokolovně 309
Hradec Králové
Tel.: 776 223 342

hk@dermamedicalclinic.cz

Ostrava

Korunní 595/76
Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky
Tel.: 773 165 222
ostrava@dermamedicalclinic.cz

České Budějovice

Poliklinika JIH (EUC klinika) - 9. patro

Matice školské 1786/17
České Budějovice
Tel.: 776 558 872

cb@dermamedicalclinic.cz

Karlovy Vary

"dětská" Poliklinika
Bezručova 1098/10
Karlovy Vary
Tel.: 702 160 682

kv@dermamedicalclinic.cz

Ústí nad Labem

Ústecká poliklinika, budova B, 2.p.
Masarykova 2431/92
Ústí nad Labem
+420 702 160 684

usti@dermamedicalclinic.cz

Liberec

Poliklinika Klášter
Klášterní 117/2, budova A
Liberec
Tel.: 774 083 344
liberec@dermamedicalclinic.cz

Brno

Bílý dům

Žerotínovo náměstí 6
Brno
Tel.: 608 757 147

brno@dermamedicalclinic.cz

Plzeň 

Purkyňova 27
Plzeň
Tel.: 775 668 380

plzen@dermamedicalclinic.cz

Olomouc

Horní lán 1310/10
Olomouc
Tel.: 775 655 853

olomouc@dermamedicalclinic.cz

Jihlava 

Dům zdraví
Vrchlického 57
Jihlava
Tel.: 702 160 683

jihlava@dermamedicalclinic.cz

Partner na Slovensku:

Esthetic Centrum

Rusovská cesta 19
Bratislava, 85101

Tel: +421 902 711 171
Tel: +421 917 558 641

info@estheticcentrum.sk
www.estheticcentrum.sk​

Napište nám

Děkujeme za zprávu, odpovíme co nejdříve

Mapa